fbpx

Webinar Live: Jak radzić sobie ze stresem przed wystąpieniem publicznym?

ZAPISZ SIĘ

Dzięki temu będziesz dostawał maile z równie dobrymi materiałami o wystąpieniach publicznych w IT. W tym także ebook “10 kroków do wystąpienia na konferencji IT”.

Monika Malinowska – Pracuję jako wykładowca emisji głosu i uczę sztuki wystąpień publicznych na Uniwersytecie Warszawskim. Wspieram i organizuję inicjatywy społeczne, które mają na celu nauczenie swobodnej komunikacji i zachęcają do wyjścia na scenę jako prelegent.

Na kursie zajmujemy się strukturą wystąpień, aby w łatwy sposób zbudować ciekawe przemówienie, dynamiką mowy, aby przemówienie brzmiało ciekawie, opanowaniem stresu.

Wierzę, że każdy może polubić wystąpienia publiczne, prezentacje biznesowe i widzę jak wielu się to udaje. Wierzę, że każdy może polubić swój głos i słyszę jak może brzmieć ciekawie. Wiem, że można zaprzyjaźnić się ze stresem i publicznością. Wierzę, że prezentacje biznesowe, przemówienia, wystąpienia publiczne, rozmowy biznesowe i rozmowy towarzyskie mogą stać się przyjemnością, okazją do wyrażenia swoich myśli, emocji i pomysłów.

Sławek Sobótka – Od 10 lat jestem trenerem i konsultantem w firmie Bottega IT Minds. W codziennej pracy integruję Domain Driven Design, Event Storming, style architektoniczne, zwinne procesy wytwórcze i zdrowy rozsądek. Stosuję nadrzędną zasadę: rozpoznać klasę problemu z jaką mamy do czynienia i dobrać do niej odpowiednią klasę narzędzia. Hobbystycznie interesuję się psychologią pozytywną i kognitywistyką. Lubię myśleć o sobie jako entuzjaście Software Craftsmanship.

Wystąpienia publiczne to uzupełnienie mojej działalności zawodowej. Lubię bawić się i eksperymentować z formą prezentacji technicznych. Parę razy zdarzyło mi się zająć miejsce miejsce w pierwszej piątce prelegentów na kilku konferencjach. W młodości nie byłem typem człowieka, który czuł się dobrze kiedy inni na niego patrzyli – dziś chcę opowiedzieć o swojej drodze. Zasiadam w radzie programowej kilku konferencji.

Sławek Sobótka – Od 10 lat jestem trenerem i konsultantem w firmie Bottega IT Minds. W codziennej pracy integruję Domain Driven Design, Event Storming, style architektoniczne, zwinne procesy wytwórcze i zdrowy rozsądek. Stosuję nadrzędną zasadę: rozpoznać klasę problemu z jaką mamy do
czynienia i dobrać do niej odpowiednią klasę narzędzia. Hobbystycznie interesuję się psychologią pozytywną i kognitywistyką. Lubię myśleć o sobie jako entuzjaście Software Craftsmanship.

Wystąpienia publiczne to uzupełnienie mojej działalności zawodowej. Lubię bawić się i eksperymentować z formą prezentacji technicznych. Parę razy zdarzyło mi się zająć miejsce miejsce w pierwszej piątce
prelegentów na kilku konferencjach. W młodości nie byłem typem człowieka, który czuł się dobrze kiedy inni
na niego patrzyli – dziś chcę opowiedzieć o swojej drodze. Zasiadam w radzie programowej kilku konferencji.

Grzegorz Duda – Od ponad 10 lat organizuję konferencje IT. Począwszy od 33rd Degree, COOLuary, czy GeeCON. Obecnie jestem organizatorem Devoxx Poland, Beynod Code oraz DevConf oraz inicjatorem Klubu Prelegenta.

Wierzę, że w najbliższym czasie umiejętności publicznych wystąpień będą bardzo cenione nie tylko wśród uczestników konferencji, ale także wśród pracodawców oraz współpracowników.

Brałem udział w wielu grupach przeglądających zgłoszenia wystąpień w Polsce i na świecie. Szacuje, że oceniałem blisko 10.000 zgłoszeń.

Wiem, jak pracują, na co zwracają uwagę i czym kierują się organizatorzy konferencji przy wybieraniu zgłoszeń i chętnie pomogę Ci, żeby Twoje zgłoszenie wzbudziło zainteresowanie organizatorów i tym samym zwiększyło Twoje szanse na wystąpienie na konferencji.

Dołącz do Klubu Prelegenta